Největší bolest! Místo svatby pohřeb

Nikdo neví dne ani hodiny. Ještě v červnu mluvil herec Ladislav Frej (78) o svatbě s přítelkyní Gabrielou Mrkvicovou (†56), krátce nato ale museli oznámit, že se svatba odkládá, protože se zhoršil Gabrielin zdravotní stav.

Také vás může zajímat ...

Už před pěti lety se vyléčila z rakoviny prsu, ale loni se u ní objevila mnohem zákeřnější rakovina slinivky. Absolvovala operaci, ozařování i chemoterapii. „Že mi slezly vlasy, to bylo to poslední, co mi vadilo. Chemoterapie fakt nikomu nepřeju, bylo to dost hrozné období,“ řekla loni na podzim.

Letos v létě se bohužel nádor vrátil. Doma ve vile v Hostivicích náhle zkolabovala a veškerá pomoc už byla marná. Je to už druhá Frejova partnerka, která zemřela na rakovinu, v roce 2007 si smrt přišla pro jeho manželku, herečku Věru Galatíkovou (†69).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...