Nemocný Pomeje nechce vidět ani dceru

V rodině zkrachovalého producenta Jiřího Pomeje (53) to je čím dál tím horší. Jirka skončil v nemocnici kvůli tomu, že se mu vrátila rakovina. Tentokrát napadla prý kosti. Pomeje na to přišel, když se do nemocnice odebral s urputnou bolestí nohy.

Po rentgenu se ukázalo, že má zlomenou stydkou kost a co víc, pozdější vyšetření odhalila právě na rakovinu. Jeho manželka Andrea Pomeje (30) kvůli onemocnění dokonce stopla rozvod a asi se v ní hnulo svědomí.

Také vás může zajímat ...

Za mužem totiž chtěla do nemocnice. Jiří ale vzkázal, že ji nechce vidět. A co víc, u svého nemocničního lůžka nechce ani malou dcerku Aničku (4). Údajně kvůli tomu, aby ji chránili před psychickou újmou.

Jediný koho snese je tak zřejmě jen jeho tatínek. Pohřbil tak poslední naději na usmíření s Andreou, která udělala první krok?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...