Nešťastný Janda: Tohle tedy nečekal!

Návrat na pódium pořádně zhořkl lídrovi Olympiku Petru Jandovi (78). Těsně před koncertem v pražských Letňanech se dozvěděl, že husté deště na Valašsku u Štítné nad Vláří měly za následek příval vody, jenž zdevastoval jeho luxusní penzion Nivy.

Také vás může zajímat ...

Bahnitá voda strhla opěrnou zeď, načež se vevalila i do přízemí Jandovy vymazlené nemovitosti. Voda poničila i příjezdovou cestu. Jak kapelník říká, škody na penzionu, který spravuje jeho tchyně, by měla pokrýt pojistka, ale ta se už nevztahuje na zmíněnou zeď ani cestu – a jejich oprava bude stát přinejmenším milion.

„Když to přišlo, měli jsme plno. Všichni naši hosté se ale chopili okamžitě lopat a začali likvidovat bahno,“ oceňuje kapelník Olympiku solidaritu rekreantů. A to se investice do nemovitostí a cestovního ruchu považovaly ještě nedávno za terno…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...