Neváží si zdraví

I když je na televizních obrazovkách známý jako neporazitelný bojovník, herec Arnold Schwarzenegger (71) musel v soukromém životě před půl rokem prodělat vážnou operaci srdce. V poslední době se ale zdá, že si svůj zdravotní stav a věk příliš neuvědomuje a „řádí“ jako zamlada.

Zavítal totiž na mnichovský pivní festival Oktoberfest, kde v místním kroji popíjel a dobře se bavil . Kromě toho stále objíždí kulturistické a jiné akce, kde se snaží předvádět, že je v naprosto skvělé kondici.

Také vás může zajímat ...

A dokonce prý plánuje natočit ještě mnoho filmů, které mu mu měly vynést pořádný balík peněz. Herec, který v minulosti dokonce fušoval do politiky, si asi nedokáže připustit to, že jeho nejslavnější roky už pominuly a možná by měl začít i trochu odpočívat.

Uznání si za svoji kariéru již jistě vysloužil a nemá zapotřebí, aby to s ním na stará kolena „seklo“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...