Nevěrnou ženu vzal zase na milost

Jeho manželstvím letos otřásl pořádný skandál. Populární americký herec Will Smith (52) si prošel pořádně složitým obdobím.

Po třiadvaceti letech, kdy se jejich manželství zdálo idylické, vyplula na povrch nevěra jeho ženy Jady Pinkett Smith (49). Na veřejnost ji vytáhl zhrzený milenec, zpěvák August Alsina (28). Bylo to v době, kdy měl Smith se svou manželkou pauzu, takže si v podstatě každý mohl dělat, co chtěl.

Také vás může zajímat ...

Jada původně Alsinovi jen pomáhala s psychickými problémy. Nakonec se sblížili a začali spolu randit, o čemž prý Smith věděl. „Bylo to bolestivé období, byla jsem úplně zlomená. Chtěla jsem se jenom zase cítit dobře.Těšilo mě, že někomu pomáhám,“ prozradila.

Jadě ale časem došlo, co ve Willovi má, a tak se k sobě vrátili. Krizi, kterou mezi sebou měli, tak společně překonali a jsou šťastní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...