Ničil ji život v luxusu

Devadesát devět procent obyčejných smrtelníků může jen snít o neustálých cestách k moři či dokonce za velkou louži, o špercích, krásných šatech, nákladném bydlení a přátelích mezi celebritami. Haně Krampolové se tento sen splnil, respektive splnil jí ho manžel Jiří Krampol (82). Přesto se Hana nesmírně trápila, už roky bylo patrné, že není spokojená.

Podlehla jedům

Také vás může zajímat ...

Začátkem srpna zemřela manželovi v náručí „Haničce postupně odcházel jeden orgán za druhým,“ prohlásil Krampolův manažer a fotograf Miloš Schmiedberger (72). Ani špičková lékařská péče nebyla nic platná. Alkohol dlouhodobě kombinovaný s léky vytvoří jakýsi smrtící koktejl, který by dokázal zničit i obra, natož křehkou blondýnku, původní profesí učitelku v mateřské školce.

„Byl jsem pro výsledek pitvy, je to celkové vyčerpání organismu.

Ona měla zeslabený žaludek a to trvalo dlouho, proto byla tak bledá, proto trpěla nechutenstvím. Do jídla se v podstatě nutila,“ prozradil zlomený manžel. Aby se se skonem o třiadvacet let mladší životní družky dokázal vyrovnat, rozhodl se soustředit na práci. „Jinak bych se doma zbláznil. Zatím to zvládám, co můžu dělat?“ povzdychl si.

Rozloučení

Dodal, že nenávidí pohřby, a tak se rozloučení konalo v úzkém rodinném kruhu. V restauraci Černý kohout se sešli nejbližší přátelé a rodinní příslušníci. Restaurace se zcela přizpůsobila smuteční slavnosti, hosté seděli na židlích uspořádaných do řad.

Jediný syn

Vztahy manželů Krampolových směrem k ostatním příbuzným nebyly jednoduché už kvůli tomu, že Hana byla Jiřího čtvrtou legitimní partnerkou. Jejího syna Petra Krampol vyženil, když si Hanu v roce 1993 vzal. Společně ho vychovali, Petr se pyšnil hercovým příjmením, Jiří se k němu choval pěkně. V posledních letech se Hana s Petrem, jeho ženou a vnoučaty vídala málokdy.

Nelze vyloučit, že rozkmotření souvisí s Haniným alkoholismem. Podle Krampola by však byla láskyplnou babičkou.

Říká se ale, že se krátce před její smrtí vztahy se synem urovnaly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...