Nicol Kidman chce v padesáti páté dítě!

Pořád je to ještě krásná žena plná života a nikdo by jí její věk nehádal. Jenže to celosvětově známé herečce Nicole Kidman (50) nestačí a přiznala, že i přes to, že už je jí padesát, stále touží po dalším dítěti.

To by bylo v pořadí pro australskou krásku už páté. Dvě má totiž adoptované s bývalým manželem, hercem a producentem Tomem Cruisem (55), jedno sama porodila a pro posledního potomka našli raději se současným manželem Keithem Urbanem (50) náhradní matku. A možná právě proto, že první dítě přivedla na svět až ve svých jednačtyřiceti letech, nepřestává doufat v další zázrak.

Také vás může zajímat ...

„Pořád mám naději, že se v tomhle směru ještě něco stane. S manželem bychom moc rádi. Babička porodila moji matku ve věku 49 let,“ nechala se slyšet úspěšná herečka.

Splní se jí nakonec její sen nebo převládne strach z riskantního porodu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...