Nicol Lenertová: Jaký byl Jágr v posteli?

Ztracená hvězda televize Nova. Tak zlí jazykové nazývají stále půvabnou Nicol Lenertovou, která před lety patřila ke hvězdám hlavního zpravodajství. Byla mladá a hezká jako obrázek.

Pak se stalo něco, co nikdo nečekal. Nicol ze dne na den uprchla do Spojených států a do televizního zpravodajství se nevrátila. Šeptalo se leccos, Nicol dodnes nedokázala uspokojivě vysvětlit, proč se to stalo.

Také vás může zajímat ...

Co však víme jistě, je fakt, že se jistou dobu objevovala po boku hokejového boha Jaromíra Jágra (47). „Měla jsem za sebou rozchod a přišlo tohle setkání. Říkala jsem si, že to asi tak mělo být, že jsem dostala v době krize takovou odměnu,“ vzpomíná dnes na setkání s Jardou.

„Potkali jsme se na jedné akci, pak po pár měsících či týdnech se mi ozval. Setkali jsme se spolu, šli jsme do divadla, takže to bylo takové příjemné,“ vypráví maminka dvou synů, která pracuje pro firmu vyrábějící doplňky stravy.

Ptali se jí též, jaký je slavný Jaromír v posteli, ona však zachovává mlčení. „Jsou věci, o kterých se nahlas nemluví,“ odpověděla tajemně. Když se dnes potkají, jeden druhému se nevyhýbají, ale slušně se pozdraví.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...