Novou lásku nehledá

Herečka se už dlouho na veřejnosti neukázala po boku oficiálního partnera, a vypadá to, že na samotu si už zvykla.

Yvetta Blanarovičová (56), kterou můžete znát ze seriálu Ulice, jezdí sama na dovolené, většinu času tráví se svou maminkou nebo dospělým synem a nevypadá to, že by se v jejím životě odehrával nějaký žhavý milostný románek.

Také vás může zajímat ...

Co se s herečkou děje, a proč už údajně o muže nestojí? Yvetta pronesla, že v podstatě žádného jiného člověka, vyjma rodiny, k sobě nepotřebuje. Její slova ale zněla celkem zhrzeně,
jako kdyby se v lásce hluboce zklamala.

Prošla si v minulosti nepěkným, rozchodem?

V minulosti se spekulovalo, že se herečka s někým tajně schází. Už to mělo vypadat nadějně a očekávalo se, kdy už konečně herečka identitu své nové lásky odhalí. Ale pak bylo najednou ticho po pěšině.

Vše nasvědčovalo tomu, že jí to s milencem asi neklaplo, a zřejmě ji v něčem hodně ublížil. To by vysvětlovalo, proč už teď lásku nehledá a rozhodla se, že bude veškerý čas trávit raději sama. Doufejme, že ji všechno brzy přebolí a začne zase hledat partnera, život v celibátu totiž jistě nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...