O spokojené manželství přestala bojovat

Manželovu povahu se snaží brát Lucie Benešová (47) s nadhledem. Jenže se zdá, že toho Tomáš Matonoha (49) čím dál víc zneužívá. Jak daleko to až může dojít?

Nikdo není dokonalý, což si moc dobře uvědomuje herečka ze seriálu Slunečná Lucie Benešová (47). Některé vlastnosti svého manžela Tomáše Matonoha (49) se postupem let naučila brát s rezervou. A některé dokonce úplně přehlíží, což ale pro jejich manželství do budoucna nemusí být vůbec dobré.

Také vás může zajímat ...
Už je jí jedno, co Tomáš vyvádí

Nespokojenost se v ní může časem nahromadit a jednou přinést pořádnou hádku. „Nedohaduju se o věci, o které jsem se dohadovala třeba ve dvaceti. Už nejsem takový bojovník,“ nechala se slyšet herečka, která už třeba úplně vzdala to, aby jí Tomáš pomáhal s domácími pracemi.

Bohužel toho je ale víc, co může Lucie překousnout jen proto, aby se jejich manželství neskončilo. Třeba to, jaký je její manžel morous a že mu klidně nedělá problém zkazit legraci.

„Když nás třeba lidi pozvou na sklenku, tak mu to není příjemné,“ postěžovala si herečka, která by si ráda s přáteli vyrazila, ovšem manžel se, byť jen kvůli ní, přemoct nedokáže. Holt to s ním evidentně nemá jednoduché, a pokud bude i nadále mlčet a dělat jako že se nic nestalo, bude to mít nejspíš v budoucnu ještě složitější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...