Oba jsou bez práce! Kde vezmou peníze?

Kvůli nucené pauze jsou teď bez práce oba dva. Daniel Hůlka (52) i jeho manželka Barbora (29) jsou oba závislí na umělecké produkci, která je dočasně pozastavená. Tak jim prý teď hrozí, že nebudou mít snad ani na jídlo. O rekonstrukci domu ani nemluvě.

Také vás může zajímat ...

Čas si zpěvák krátí alespoň tím, že se snaží na sebe upozornit, aby na něj fanoušci nezapomněli. A to se mu daří. Svým rozhodnutím vrátit státní vyznamenání rozdmýchal vášně. Fanoušci se totiž domnívají, že by měl vrátit nejen vyznamenání, ale vše, co k tomu patří, a tím myslí peníze.

Domněnky fanoušků jsou ale podle zpěváka mylné, proto na to v příspěvku reagoval, aby nedorozumění objasnil. Ke státnímu vyznamenání se podle něj prý žádná finanční odměna nevyplácí. A tak nezbývá než mu věřit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama