Ocitl se její vztah ve velké krizi?

Z večírků vždy odcházela jako poslední. Herečka SANDRA NOVÁKOVÁ (38), kterou můžete znát ze seriálu Sestřičky Modrý kód, byla pořádné číslo. Teď je však zasnoubená s režisérem VOJTĚCHEM MORAVCEM (33). Ke svatbě se ale zatím nehlásí.

Herečka byla už od puberty divočejší, než bylo zdrávo. Sandra Nováková (38), která ztvárňuje jednu z hlavních rolí v seriálu Sestřičky Modrý kód, měla pěkně bujaré mládí. Velmi často utíkala na večírky, doma dlouho nevydržela.

Také vás může zajímat ...

Dokonce i ve velmi mladém věku nafotila erotické snímky, které se měly později dostat do špatných rukou. Její maminka s ní měla obrovské starosti, už nevěděla, co si počít. Se Sandrou dokonce navštěvovala psychologa, ale ani ten tehdy Sandře nedokázal promluvit do duše.

Její maminka ji nakonec vyhodila z domu, už jí nejspíš povolily nervy. Tehdy se Nováková musela poprvé postavit na vlastní nohy, a své chování změnit. Dalo by se říct, že vyhazov z domova ji zachránil.

Muže střídala jako ponožky

Potom ale následovaly problémy s muži. Sandra měla své partnery střídat jako ponožky a vidina usazení se ji nelákala. Pak ale vyšlo najevo, že Novákové dělalo problém navázat vážný vztah kvůli jejímu tatínkovi, který byl údajně alkoholik.

Kvůli němu měla na muže úplně jiný pohled a nechtěla se na žádného z nich vázat. Bylo jí dobře, tak proč by to měnila? Pak ale nastalo něco, s čím nepočítala – až po uši se zamilovala. Její láskou se stal producent Jan Nejedlý (49), se kterým se jí rýsovala slibná budoucnost.

Nejedlého ale poté zavřeli do vězení na necelých šest let, a to kvůli fi nančním podvodům. Sandra se s ním rozešla a zhroutil se jí tím celý svět. Už to ani nevypadalo, že dá mužům další šanci. Když Sandra natáčela seriál Ordinace v růžové zahradě, seznámila se tam s režisérem Vojtěchem Moravcem (33). Zakoukali se do sebe a už byla ruka v rukávě.

Nová práce a nová láska

Začali spolu randit. Po pár letech herečka režisérovi porodila syna Mikuláše (4) a všechno bylo zalité sluncem. Po sedmi letech vztahu se Vojtěch rozhodl před svou partnerkou pokleknout a položit jí známou otázku.

Na žádost o ruku Sandra reagovala s nadšením a samozřejmě řekla ano. Od tohoto kouzelného okamžiku už ale uběhlo necelých osm měsíců a o veselce ani jeden z nich nemluví. Nesdílejí žádné plány, nápady a zřejmě ještě ani nic nepřipravují. Kde je problém?

Jejich vztah ochladl?

Nováková má možná pocit, že teď ji má Moravec v hrsti. Jednoduše, že už ji má jistou a nemusí se snažit jejich vztah nijak zpestřovat. Ona a její temperamentní povaha to ale takhle nechtějí.

Sandře ve vztahu teď asi chybí ta vášeň, která tam byla před zásnubami. Začalo se jí to celé zdát až moc vážné? Pravděpodobně až teď začíná cítit, že manželství je skutečně vážný krok, který ji zřejmě trošku děsí.

Provokuje sexy snímky

Sandra možná chtěla svého snoubence trochu navnadit a probudit v něm trochu té žárlivosti. Aby si uvědomil, že se o ni musí pořád snažit. Proto na svých sociálních sítích zveřejnila pořádně žhavé snímky ve spodním prádle a v podvazcích.

Jednu z fotek dokonce správci sociální sítě museli smazat, protože podle nich obsahovala nevhodný obsah. Sandra v sobě očividně znovu probouzí tu dračici, která v ní stále dřímá. Na jejího snoubence ale fotky neměly příliš velký účinek.

Je tak zabraný do práce, že si jich nejspíš ani nevšiml. Nováková se svou divokou povahou zkrátka potřebuje cítit vášeň. I když už má s Vojtěchem dítě a jsou zasnoubeni, nejspíš chce, aby se k ní choval pořád jako ten bláznivě zamilovaný muž.

Vrátí se do starých kolejí?

On na to ale už nejspíš nemá moc náladu, je rád, že má se Sandrou klidný vztah a na nějaké přehnané vyznávaní lásky se už asi moc necítí. Zvládne to ale herečka přijmout? Nebo snad plánuje ze svatby vycouvat?

To by vysvětlovalo, proč o přípravách na jejich svatbu nikdo nic neví. Sandra se možná plánuje vrátit zpět do svého bujarého období, kdy večírky opouštěla jako jedna z posledních. Manželství je obrovský závazek a její blízcí jí údajně radí, aby si ho pořádně promyslela.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama