Odejde z Ordinace kvůli touze po dítěti?

25. vżroŤŪ spoleŤnosti Potten a Pannen, na kterťm byl pÝedstaven koncept Popasta, se slavilo 24. 5. 2018 v praěskťm klubu Mecca.

Z tajného deníčku Ivany Jirešové (41) bylo prozrazeno, že si je zřejmě už konečně jistá láskou ke svému partnerovi Milanovi (35). Poslední dobou jí totiž dělá velmi často doprovod na společenských akcích.

Dvojice působí jako dvě čerstvě zamilované hrdličky. Nebude snad chtít proto Jirešová vztah posunout o krok dál? Tikají jí biologické hodiny Pokud je Ivana tak šťastná, jak sama i přiznala, patrně by si mohla vyplnit své velké přání, po kterém roky marně touží.

Také vás může zajímat ...
Jirešová je po dlouhých letech opět zamilovaná.

„Já děti miluji, hrozně bych si přála mít další dítě,“ podotkla Jirešová. Před lety si k tomu všemu navíc posteskla, že se nemůže stát matkou, protože k sobě nemá mužský protějšek. Nyní se ale vše změnilo, tím pádem nemusí zoufat.

Pravděpodobně je u nich každodenním tématem v domácnosti otázka týkající se založení rodiny. Přece jenom má herečka na miminko nejvyšší čas, a i její dcera Sofie Frida (14) by se určitě radovala ze sourozence.

Navíc Ivanin přítel si údajně prozatím nevyzkoušel roli otce, proto by byl prý radostí bez sebe, kdyby se konečně dočkal. Také se povídá, že díky společnému potomkovi by zpečetili svoji lásku. Co tedy páru brání, aby se stali rodiči? Jednou se Ivana zmínila, že možná jí další děťátko nebude souzené.

Přece jenom v jejím věku není jednoduché přijít do jiného stavu. Navíc prý kdysi trpěla rakovinou děložního čípku a musela podstoupit tři vážné operace. Upřednostní rodinu? Zdá se, že pro ni nebude vůbec jednoduché otěhotnět.

Nebylo by tak divu, kdyby Jirešová omezila i kariéru. Je tudíž dost možné, že by na čas odešla z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Mohla by se tak v klidu připravovat na mateřství a zřejmě by se tak i vyhnula zbytečnému nátlaku z pracovních povinností.

S hudebníkem Dykem to Ivaně nevyšlo.

Zažila si trápení Pravdou však je, že kdyby Jirešová konečně odstartovala novou životní etapu se vším všudy, zapomněla by na všechny nepříjemnosti, které jí dříve vytvořily vrásky na čele. Zřejmě se totiž minula ve výběru mužů.

Své patrně sehrálo i to, když atraktivní herečka přišla na údajnou nevěru svému bývalému muži, zpěváku Viktoru Dykovi (50). Jenže už i její první manželství s novinářem Ondřejem Höppnerem (53) dopadlo katastrofálně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama