Odmítá další dítě kvůli kariéře?

Zahrává si! Opustí další osudový muž?

Už není žádným tajemstvím, že si Tereza Kostková (43) nebyla vztahem s Jakubem Nvotou (42) z počátku vůbec jistá. Dokonce ani jejich svatbou, která následovala po celkem krátké známosti. I když se ale zdá se , že manželství je celkem spokojené, tedy alespoň na první pohled, přece jen jsou na ostří nože kvůli plánování budoucnosti.

Tlačí na ni kvůli dítěti? Herečka i tak tvrdí, že jí Jakub ukázal, že umí ještě milovat a opět v ní prý probudil ženu. Navíc si skvěle rozumí i s jejím synem Antonínem (11), kterého má s bývalým manželem Petrem Kracikem (61).

Také vás může zajímat ...

Nebude chtít ale Nvota i své vlastní dítě? Pokud ano, souhlasila by Tereza? Zatímco ještě začátkem roku byla herečka striktně proti dalšímu dítěti, nyní zdá se trochu mění názor. „Ne, určitě ne. Znám se a vím, jak na tom jsem,“ tvrdila rázně s tím, že kdyby se něco změnilo, dá brzy vědět.

Poučila se z minulosti? Nedávno však Kostková uvedla, že má hrozně moc pracovních povinností, ale neříká, že nikdy nebo vůbec. „Ale určitě ne hned!“ Tlačí na ni snad Jakub s dítětem? Zdá se, že se u herečky doma pohnuly ledy.

Přesto je pro ni práce zatím to nejdůležitější. Proslýchá se, že Tereze její nadšení pro práci vyčítal i Kracik, dokonce měl naznačit, že tento fakt sehrál svou roli v jejich rozchodu. Zdá se tedy, že kvůli kariéře riskuje další manželství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...