Olivii Newton-John opět přepadla zákeřná nemoc

Oblíbené australské herečce Olivii Newton-John (69), kterou všichni znají především z nezapomenutelného trháku Pomáda, kde si vystřihla s hercem kolegou Johnem Travoltou (64) hlavní roli, našli lékaři opět nebezpečný nádor v oblasti beder.

Za posledních třicet let je to tak těsně před její jubilejní sedmdesátkou potřetí, co se musí potýkat s touto nemocí. „Věřím, že to porazím,“ nechala se slyšet blonďatá herečka v jednom z rozhovorů pro australskou televizi. Momentálně se jí prý daří dobře. Na bolest, která je spojená se zákeřnou diagnózou, má totiž svůj vlastní recept.

Také vás může zajímat ...

Používá takzvaný konopný olejíček, jenž je vylisovaný ze speciálních rostlinek. Její manžel obchodník John Easterling tyto rostlinky údajně pěstuje v Kalifornii a opravdu zabírají.

Pomůžou jí i potřetí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...