Ondřej Sokol: Zažil obrovský trapas v divadle

Herec, moderátor a režisér ONDŘEJ SOKOL (47) si zřejmě nabral tolik práce, že občas ztrácí přehled, kde vlastně je a co má dělat! Nedávno spěchal na představení do jihlavského Činoherního klubu. Z pražského televizního natáčení sice vyrazil s časovou rezervou, ale nepočítal s ucpanou dálnicí.

Cesta po okreskách ho zdržela a o cenné minuty ho připravil i systém jednosměrek v okolí divadla.

Také vás může zajímat ...

Zkamenělí kolegové

Nakonec z jedné vycouval přímo k divadlu a kolem zírajících policistů proběhl se slovy: „Nemám čas, pospíchám!“ Pointu ale neobstarali strážci zákona, herec se totiž vzápětí vřítil do šatny, popadl kostým a začal se do něj soukat.

Má toho tolik, že už neví, kde je

„Omlouvám se, natáčení se protáhlo a pak ta doprava…,“ chrlil ze sebe, než zvedl hlavu a zjistil, že na něj všichni v místnosti zírají jako na zjevení. Až inspicient mu šetrně sdělil, že dnes nehraje v divadle, ale v blízkém kulturním domě.

Jestli to bylo vystoupení Partičky, mohl tam Sokol zúročit čerstvou historku, ale jako profesionál by si měl dávat pozor, aby se mu podobné přehmaty nestávaly moc často…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...