Opět spolu tajně randí?

TATIANA VILHELMOVÁ (42) se začala nápadně často objevovat po boku PAVLA LIŠKY (48).

Před dvaceti lety spolu prožili roční vášnivý románek. Pavel Liška (48) a Tatiana Vilhelmová (42) se dali dohromady při natáčení snímku Návrat idiota a všichni si mysleli, že už spolu zůstanou navěky.

Také vás může zajímat ...

Nedávno oba zavzpomínali před novináři na všechny ty měsíce, kdy byli bláznivě zamilovaní. A jak se zdá, stará láska nerezaví. V poslední době spolu opět tráví spoustu času, a ne kvůli práci! Říká se, že Tatiana si se svým manželem Vojtou Dykem (35) přestává rozumět.

Přestalo snad Táně vyhovovat, že má doma mladšího muže?

Každý má totiž do budoucna jiné plány. On chce poznávat svět a v zahraničí zapracovat na své pěvecké kariéře. Tatiana ale podle všeho takové ambice nemá, ke štěstí jí stačí milující muž, děti a herecká kariéra tady v Česku. Našla snad oporu právě v Liškovi, který se měl nedávno podle všeho rozejít s Bárou Polákovou (37)? Třeba nakonec kápnou božskou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama