Opustí zase rodinu?

Doma má pořádné živo. Herec Saša Rašilov (47), známý divákům ze seriálu Modrý kód, má se svou manželkou Ludmilou (34) dcerku Marušku (2). Ta dává herci údajně pořádně zabrat. Ten pak kolikrát raději návrat z práce domů oddaluje.

Také vás může zajímat ...

S přáteli po představení nebo po natáčení rád zajde na pivo. V zaměstnání se rozhodně nefláká a ani doma si klidu příliš neužije. Saša Rašilov přiznal, že jeho malá dcerka Maruška je pořádné číslo. Rád si s ní hraje a věnuje se jí, ale dost často je už i on sám ze všeho unavený.

Rád se proto odreaguje s kamarády. Jeho žena mu to ale má mít zazlé, protože ona sama si žádnou takovou pauzu dopřát nemůže. Nejvíc se děsí toho, že by ji mohl Saša po čase opustit. V minulosti to přece udělal i své bývalé ženě Vandě Hybnerové (51) a ona to má stále na paměti.
Proto zatím manžela nechává užívat si, ale dlouho to nevydrží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...