Opustil dceru i manželku

Drsný porotce ze StarDance Zdeněk Chlopčík (61) přiznal, že svou první manželku Janu několikrát podvedl. „Od Jany jsem dostával dost lásky. Ale jsem velký romantik a mazlík, takže i když mám hodně, mám pořád málo. Cítil jsem, že se mi do srdce ještě někdo vejde. A to byl ten problém.“

Manželka jeho chování nekompromisně odsoudila a začala jednat. Po sezení s psychology se rozhodli, že dcera Andrea (31) zůstane žít u matky. Chlopčík, aby rodinu nezatěžoval, si sbalil kufry, odstěhoval se pryč a zmizel jim ze života. Celé dětství pak svou dceru neviděl. Přiznává, že je to největší ztráta v jeho životě a že často steskem po dceři probrečel i víkendy.

Také vás může zajímat ...

Dnes se ale už s Andreou vídá a baví se bez problémů.

Žije spokojeně po boku tanečnice Brigity Chlopčíkové (44), se kterou vychovává společné děti – syna Samuela a dceru Viktorku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama