Ošklivý pád z koně přímo při natáčení

Zvířata mohou být při natáčení nevyzpytatelná, což platí zejména pro koně. Klidná projížďka se tak může změnit takřka v dostih smrti, jak nedávno zažila sex koučka z Ordinace v růžové zahradě, Jana Paulová (65).

Ta je ironií osudu poměrně zdatnou žokejkou, jenže ani ona netušila, co může nastat, když při natáčení letní komedie splnila pokyn režiséra, aby hrála nezkušenou jezdkyni a chytila se ze strachu koně kolem šíje.

Také vás může zajímat ...

Bujný hřebec se vyděsil a vyrazil, jako by ho píchli, aby po pár desítkách metrů skočil do prohlubně s vysokou trávou, kde přibrzdil, což herečku katapultovalo přes jeho hlavu.

Snad se teď herečka nebude koní bát?

Točilo se na severní Moravě, takže Janu převezli do místní nemocnice v Třinci, kde jí naštěstí kromě boulí a podlitin nezjistili žádné zranění.

Takže se už druhý den mohla těšit z pohodlí domova a z péče manžela, jazzového hudebníka Milana Svobody (68)

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...