Pavla Tomicová: Hubne kvůli nemoci?

V ohrožení života?

Herečka PAVLA TOMICOVÁ (55), pro kterou byla typická korpulentní postava, šokovala nedávno svým vzhledem. Za rok shodila neuvěřitelných 25 kilo! A to všechno proto, že lékaři už bili na poplach!

Ohrozila ji cukrovka

Herečka přiznala, že k tomu, aby se sebou začala něco dělat, ji dohnaly zdravotní potíže. „Objevili mi diabetes, takže jím opravdu střídmě,“ prozradila kadeřnice Simona z Ulice. A pochlubila se receptem na to, jak se dopracovala ke štíhlejší figuře. „Přestala jsem se cpát po večerech a začala cvičit! Teď jsem se sebou spokojená. Ale i předtím to bylo dobré,“ směje se herečka.

No tak doufejme, že i když si pochvaluje stav minulý, nevrátí se k němu. Varování v podobě diabetu je snad dost výstražné.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...