Pavla Tomicová: Užívá si náruč krasavce

Celý národ jí fandí, aby shodila co nejvíce kil.

Herečka ze seriálu Ulice PAVLA TOMICOVÁ (56) se před pár týdny seznámila se svým tanečním partnerem ve StarDance MARKEM DĚDÍKEM (35). Sama herečka říká, že si v soutěži chce vynahradit to, co zameškala v mládí.

Kytice ji dojala

Také vás může zajímat ...

Souvisí s tím i to, že má velmi sympatického tanečního partnera, se kterým si hned porozuměla, protože oba pocházejí ze severní Moravy. Nedávno Pavla výrazně zhubla, protože začala dodržovat správnou životosprávu kvůli cukrovce.

Narostlo jí sebevědomí, které ukáže při tanci, a rozhodně si tedy náruč mladšího krasavce užije dosytosti. Jen jestli se poté nedočká žárlivých scén ze strany manžela ONDŘEJE MALÉHO (52). Vždyť herečku dojalo i to, že dostala od Marka kytici.

Taková reakce značí, že se asi podobného gesta od manžela dlouho nedočkala. Chytí se Ondřej za nos a začne si Pavly víc hledět?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...