Peklo pokračuje, má strach z únosu!

Je to přes rok, co zpěvačka Heidi Janků (56) a část její rodiny umírala strachy o jejího malého prasynovce Tomáška (5). Jenže celá kauza rozhodně nekončí a strach ještě není u konce. Připomeňme si, že malého Tomáška unesla až do daleké Indonésie jeho matka.

Když se potvrdilo podezření z únosu, policie ji zadržela. Malý Heidin příbuzný se vrátil celý bledý a v šoku domů k otci, kterého zpočátku ani nepoznával. Dodnes prý má psychické následky. Jenže únoskyně je stále na svobodě, po měsíci byla z vazby propuštěna a u soudů všemožně oddaluje nástup do léčebny!

Také vás může zajímat ...

Posudek znalce ji sice už označil za nepříčetnou a navrhl uložení ochranné psychiatrické léčby, jenže ve stavu našich soudů, kdy se jednotlivé kauzy táhnou léta, to může ještě nějakou dobu trvat.

Heidi tak stále prožívá muka pochybností, jestli se nemůže únos opakovat. Naštěstí má Tomáškova matka soudní zákaz a nesmí se k synovi ani na krok přiblížit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...