Petra Janů: Na vždy znetvořený obličej?

Ze začátku se zpěvačka Petra Janů (66) tvářila, že se stala jen terčem zlých jazyků. Lidí se totiž začali podivovat nad tím, proč její tvář najednou vypadá poněkud opuchle. Začaly se šířit spekulace, zda to není následek nějakého estetického zákroku.

Sama zpěvačka přizanala, že si kromě chirurgické úpravy víček nechala aplikovat podkožní nítě na pozvednutí povislé kůže a pravidelně jí vpichují metacrill na vyhlazení vrásek. Janů však stále dokola opakovala, že se jí jen zakulatil obličej kvůli kudrnám, které si nechala udělat, jinak vypadá stále stejně.

Také vás může zajímat ...

„Ten účes mi nesedne, uznávám,“ říkala na svou obranu. Jenomže její tvář se nezměnila, ani když si vlasy opět vyžehlila. Až posléze zpěvačka přišla s pravdou ven. Janů uznala, že s ní něco není v pořádku.

„Musím přiznat, že mne celá situace pořádně trápí. Bojuji s tím už měsíc, mám nějakou alergii a zatím se nepovedlo zjistit, z čeho pramení. Před koncertem jsem proto podstoupila vyšetření, kde testovali, na co jsem alergická,“ najednou obrátila.

Že by měly její problémy souviset s estetickými úpravami, však odmítá. Odborníci ale muví jasně. Její diagnóza je jako ze zlého snu! Otoky obličeje s největší pravděpodobností pramení právě z látky metacrill, který si zpěvačka nechává vpravovat do obličeje.

„Nemohu komentovat toto konkrétní ošetření, nic o přesném stavu nevím. Jen mohu říci, že Společnost estetické a laserové medicíny ČSLJEP varovala před používáním materiálů jakým je zmíněný Metacril. V celoevropské normě, která platí i v ČR se používání podobných látek nedoporučuje.

Na mnoha akcích jasně zaznělo- Metacril nepoužívat,“ vyjádřil se o pochybné látce specialista na estetickou medicínu Roman Šmucler (49). Látka se navíc v těle nevstřebává, a tak může být vzniklé poškození nevratné.

Pokud je to tedy opravdu případ zpěvačky, její vyhlídky nejsou zrovna nejlepší. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama