Pilarová místo Brna spočinula v Praze

Dlouholetými přáteli už od počátku 60. let, kdy spolu stanuli na půdě divadla Semafor, byly opory českého popu, Eva Pilarová (†80) a Karel Gott (†80).

Také vás může zajímat ...

Těžko říct, jak by se dívala na to, že místo v Brně blízko maminky, kde měla už připravený hrob i s pomníkem z červeného mramoru, nakonec spočine v Praze na Malvazinkách jen pár metrů naproti hrobu Karla Gotta. Jisté je, že její manžel Jan Kolomazník (68) změnil názor a do nového roku už byla její urna uložena.

Do schrány jí předtím vložil růženec od papeže Františka a druhý růženec od kněze otce Jordána, rodinného přítele. Za početné účasti přátel byl hrob uzavřen a pak ozdoben květinami žluté barvy, na kterou si Eva potrpěla. Symbolické je, že stačila ještě pronést dojemnou řeč na Karlově pohřbu a teď budou dva velikáni hudby na Malvazinkách symbolicky sousedit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama