Planková bez peněz! Co ji drží nad vodou?

Pohledná herečka Markéta Planková (38) se už nemohla dočkat natáčení další řady úspěšného českého seriálu První republika. Může za to nedostatek peněz? Je pravdou, že má za sebou období, kdy se na televizních obrazovkách moc neukazovala.

Docházejí jí peníze? Plankovou můžete znát jako Magdu Mázlovou z nekonečného seriálu Ordinace. Z toho střídavě odcházela a zase se vracela, aby se mohla natáčení První republiky věnovat naplno. Litovala odchodu z dlouhotrvajícího seriálu? Naštěstí přišli tvůrci s natáčením další série divácky oblíbené dobové ságy rodiny Valentů!

A natáčení je od minulého týdne v plném proudu.

Také vás může zajímat ...

První řada fenomenálního projektu, která ukázala divákům život jedné rodiny v předválečném prostředí, dosáhl skvělého hodnocení a oblíbenosti u diváků. Není tedy divu, že se k němu tvůrci vrací a chtějí v něm pokračovat! Pro herce je to tak šance, jak si znovu nakrmit svoje kasičky! Bude mít fenomén stejný úspěch?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...