Plánuje svatbu v černých šatech

Už nějakou dobu není žádným tajemstvím, že je Halina Pawlowská (64) zadaná. Volný čas totiž tráví s Karlem Czabanem (70) a ačkoli ho dlouho tajila, teď to vypadá, že jejich vztah je čím dál vážnější. Dokonce moderátorka a spisovatelka nevylučuje, že společně skončí před oltářem.

Také vás může zajímat ...

„Svatbě bych se nebránila,“ prohlásila Halina, které prvního manžela Zdeňka (†60) vzala v roce 2013 rakovina. První svatbu dokázala před veřejností utajit a pokud dojde na druhou, má s ní stejné plány. Ráda by si na ni pozvala všechny kamarády a také si chce pořídit krásné černé šaty.

„To by bylo docela fajn,“ dodává. I jako zadaná si ovšem ráda zalaškuje i s jinými muži. Třeba na nedávném křtu její další knihy se k ní tulil zpěvák Matěj Ruppert (41) a vypadalo to, že jí to dělá dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...