Po mejdanu v Praze skončil v nemocnici

Známý lídr skupiny Rolling Stones Mick Jagger (74) přecenil svoje síly. Jeho kamarádi z kapely uspořádali po příletu do Prahy noční mejdan pod širým nebem v hotelu Hilton, on z toho skončil druhý den v Ústřední vojenské nemocnici.

Všichni fanoušci tak trnuli hrůzou, jestli legendární zpěvák vůbec bude schopný ten den vystoupit na dlouho chystaném koncertě v pražských Letňanech. Zachránil ho až obstřik hlasivek, díky kterému odcházel po dvaceti minutách z nemocnice v pořádku. „Byl mi povědomý a potom jsem ho poznal. Ochranka mi v tom bránila, ale já si ho musel natočit na mobil,“ přiznal jeden z pacientů.

Také vás může zajímat ...

Oproti ostatním členům kapely si tak Mick luxusní apartmá na Malé straně za v přepočtu více jak padesát šest tisíc korun na noc užil do sytosti.

Historie se tak opakovala z dob, kdy zpěvák už jednou před patnácti lety potřeboval pomoc českých lékařů pro svého syna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...