Po rozvodu shání nového milence

Nicméně přiznává, že to pro ni bylo skutečně těžké období. A nejen pro ni, ale i pro její děti Adama (10) a Medu (3), na které prý zůstala úplně sama. Nicméně herečka si stojí za tím, že všechno je tak, jak má být, a že ona si z rozvodu prý vzala jen to dobré.

Posunula se dál a údajně už je otevřená nové lásvodu ale takový postavu vypracovanou, a tak pochopitelné, se proto na a sexy by měsíci že ce, i když po rozvodu tvrdila, že na ni zanevřela a nemá v plánu se zase zamilovat.

Také vás může zajímat ...

Samota ji nebaví?

Zdá se, že rozvod naopak dodal Laďce sebevědomí. Ona sama v minulosti prozradila, že docházela k terapeutovi a také začala cvičit jógu, která ji prý uklidňuje. To všechno údajně mělo vliv na její vývoj a po rozvodu se změnila.

Dokonce se na nového partnera už prý velmi těší. Samota už ji prý přestává bavit, přece jen žila jedenáct let v manželství, a tím pádem je zvyklá, že má po svém boku nějakého parťáka. Prý s někým zkrátka potřebuje sdílet své každodenní strasti a také prý touží po někom, kdo ji bude umět rozesmát i pohladit.

Vystavuje postavu

Zdá se, že svého nového milence chce sbalit na svoji figuru. Po rozvodu sice Laďka velmi zhubla, ale v současnosti už to prý není takový extrém. Navíc má postavu díky cvičení vypracovanou, a tak je celkem pochopitelné, že se jí chce pochlubit. Nejspíš proto sdílí na svých sociálních sítích celkem odhalené a sexy fotografie.

Že by čekala, až se na ně někdo chytí? Už se jí to prý dokonce stalo. Ještě před několika měsíci si herečka stála za tím, že na rande naslepo by prý snad nikdy nešla. Nicméně nakonec se tak stalo, což potvrdily některé její kamarádky.

Zatím ji nikdo nezaujal

Také prozradily, že Něrgešová byla prý už na několika schůzkách, ale žádný muž ji prý nezaujal natolik, aby to s ním posunula na další úroveň. Nicméně pokud se jí bude takhle dařit dál, je jasné, že si nějakého fešáka „nabrnkne“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...