Po smrti maminky ji ničily deprese

TK k benefiènímu galaveèeru Srdce pro dìti se konala 4. 12. 2012 ve Francouzské restauraci pražského Obecního domu.

Stáhla se do ústraní, aby mohla být oporou své nemocné mamince Ireně (†81), která před časem prohrála boj s rakovinou. Herečka Zorka Jandová (60) neměla dlouho ani tušení, že se něco děje. „Lékaři mi oznámili, že maminka má už jen pár týdnů života,“ uvedla s tím, že se rozhodla mamince nic neříct.

Také vás může zajímat ...

Zrušila všechny své závazky a věnovala se jen mámě, kterou měla u sebe doma. Z její smrti byla prý naprosto paralyzovaná, dlouho se držela, ale pak to ni dolehlo. Prošla si depresemi, vztekem i smutkem. Přiznává, že celou událost v sobě stále ještě nemá uzavřenou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...