Podstoupila proměnu

Její vzhled pro ni nebyl dostatečně uspokojující. Rozhodla se proto pro razantní změnu, a ne jednu. Herečka a komička Iva Pazderková (40) se necítila být dostatečně sexy.

Herečka poslední dobou září jako sluníčko

Také vás může zajímat ...

Několik měsíců proto tvrdě makala ve fitku, aby dosáhla svého vysněného cíle – stát se kulturistkou. Měla ale velké štěstí, že na to nebyla sama. Proč to vůbec dělala?

Stojí snad za vším její letitý partner Hynek Lorenc (35)? Když se žena necítí být přitažlivá a krásná, je to problém.

Nepřišla si přitažlivá

A právě to měla na vlastní kůži pocítit i herečka. Možná sama moc dobře věděla, že když se nebude cítit dobře, odrazí se to i na jejím vztahu. A tak nečekala ani vteřinu a začala s proměnou.

Iva už od dětství bojuje s hodně nízkým sebevědomím, kromě toho ji trápí i psychické problémy. Před lety přiznala, že se často trápila tím, jak moc je hubená, má malé oči a žluté zuby. A zdá se, že nyní je konečně spokojená.

Kromě toho má údajně doufat i v to, že jí postava snů konečně přihraje nějakou pořádnou roli. A kdyby ne, může se klidně kulturistice věnovat i profesionálně. Je dobré mít i zadní vrátka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...