Podvedla ho s režisérem

Zdálo se, že jsou pro sebe jako stvoření, ale ona se nakonec zamilovala jinde. Herečka SANDRA NOVÁKOVÁ (38) podvedla producenta JANA NEJEDLÉHO (50) se svým současným snoubencem.

Byla to láska jako z románu. Herečka Sandra Nováková (38), známá ze seriálu Sestřičky Modrý kód, si začátky svého vztahu s producentem Janem Nejedlým (50) užívala plnými doušky.

Také vás může zajímat ...

Sami pronesli, že první rok spolu pořád někam cestovali a užívali si bohémského života. Rozuměli si, neustále se smáli a oba si mysleli, že jsou jeden pro druhého jako stvoření. Nejedlý chtěl jejich lásku oficiálně zpečetit, a tak Sandru požádal o ruku.

Byl zrovna Silvestr a oni si užívali exotiky na Srí Lance. Ona nadšeně souhlasila. Jenže pak to s nimi šlo od desíti k pěti.

Dluhy ho zničily

Sandra žila s Nejedlým v luxusní vile v Košířích, jenže o tu přišli. Jan totiž měl dlužit producentovi Pavlu Páskovi (53) částku okolo pěti milionů korun, a to za film Veni, vidi, vici. Páskovi došla trpělivost a vilu v hodnotě patnácti milionů mu vzal.

Zřejmě to byla poslední kapka a vztah Sandry a Jana ochladl. Herečka se následně zakoukala do režiséra Vojtěcha Moravce (33), kterého poznala při práci. Začala se s Moravcem scházet a poté se s Janem rozešla.

On to nesl velmi špatně, propadl údajně alkoholu, začalo ho trápit zdraví a poté skončil v nemocnici. Vyšly najevo taky další jeho podvody, a byl odsouzen k téměř šesti letům vězení. Sandra je s Vojtěchem dodnes, jsou zasnoubení a mají syna Mikuláše (4)

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama