Pohádala se se svou maminkou?

Hádky mezi matkou a dcerou? Tereza Brodská (51) se podle všeho měla v minulých dnech pohádat se svou matkou Janou Brejchovou (79) tak, že si teď prý nemohou přijít na jméno. Co se mezi nimi ve skutečnosti stalo?

Myslela to dobře

Také vás může zajímat ...

Při poslední Terezině návštěvě v nemocnici totiž podle jedné z jejích kamarádek měla svou matku poprosit, aby se konečně usmířila se svou sestrou Hanou Brejchovou (72). Nikdy prý dopředu nemůže vědět, kdy už tu nebude, a bylo by dobré mít všechny vztahy vyřešené. Stejně tak se jí měla zeptat, zdali by nechtěla vidět některé ze svých někdejších přátel nebo kolegů.

Už příliš dlouho totiž žije v osamění a nikoho jiného než svou dceru k sobě nepustí.

Má strach z nejhoršího

Když si ale Brejchová vyslechla, co má její dcera na srdci, neuvěřitelně se prý rozzuřila a podle některých svědků ji nechala nemocničním personálem vyvést ven. Brodská prý tak z nemocnice odcházela v slzách a na pokraji zhroucení.

S maminkou to prý myslela jenom dobře, ale nevěděla, že se v ní zahořklost zakořenila tak, že neustoupí ani ve svých téměř osmdesáti letech. Jak se proslýchá, od té doby už se s maminkou neviděla, a když ji chtěla navštívit znovu, sestra ji k ní prý na přání pacientky nechtěla pustit.

Proč s ní maminka odmítá mluvit?

A tak má strach, že už svou matku třeba nikdy neuvidí. Přátelé i kolegové ji utěšují. Maminku jistě vztek brzy přejde. Nikdo ale nechápe, proč Jana Brejchová všechny své kdysi blízké osoby tak radikálně odmítá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...