Pomeje: Zákeřná rakovina je zase zpátky!

Uplynul rok a herec Jiří Pomeje (53) čelí další drsné ráně osudu. Dozvěděl se, že se mu vrátila rakovina, tentokrát napadla kosti. Jiřího čeká tvrdý boj, který musí vyhrát. Co na to říká manželka Andrea Pomeje (30)?

Tragický osud českého herce a producenta Jiřího Pomejeho (53), známého především díky jeho obřím milionovým dluhům kvůli filmu Andělská tvář, nebere konce. Před pár dny přišel hercův dlouholetý kamarád Pavel Pásek (51) s hrozivou zprávou. Oblíbenému herci se bohužel vrátila rakovina, která tentokrát zaútočila na kosti. „Zhoubné nádory hrtanu jen v malém procentu metastázují do kostí.

Také vás může zajímat ...

Většinou jsou v těchto případech postiženy metastázemi plíce. Rozšíření do kostí je málo obvyklé, ale může se vyskytovat,“ popisuje lékař. Zároveň to možná vysvětluje jeho nedávné kruté bolesti ve stydké kosti, kterou si musel zlomit při bolestném pádu! Možná byl v tu chvíli tlumený alkoholem, takže se bolest projevovala postupně. Jirka teď stojí před rozhodnutím, jakou zvolí léčbu.

Jsou dvě možnosti. První je klasická chemoterapie, druhý způsob se nazývá imunoterapie.

„Ta sice rakovinu neléčí, ale může proces zpomalit, nebo dokonce i zastavit,“ vyčíslil přibližné šance na pacientovo uzdravení přední český onkolog.

Tenhle sexy koloušek se o ní určitě postará líp.

Trosku vyměnila za sexy svalouše

Pomeje se léčil na onkologii už před rokem s rakovinou hrtanu. Na začátku roku prodělal vážnou operaci, po níž se jeho stav zlepšil. Následně ale jeho žena Andrea (30) řekla dost! jejich bouřlivému vztahu. Od té chvíle jako by Jiřímu z bolesti přeskočilo a začal vyvádět jako malé dítě. Místo aby se k věci postavil jako chlap, začal trucovat a psychicky ji vydíral.

V jednom z posledních výlevů tvrdil, že má rakovinu žaludku, to lékaři zcela vyvrátili a divili se, jak na to Andrea přišla. To herec ještě netušil ale, že opravdu rakovinu má. Andrea proto řekla „konec“ a už nechtěla mít nic společného s alkoholikem, lhářem, uplakánkem a psychickým vyděračem! Podle ní nemůže Jirka překousnout jejich rozchod a snaží se ji získat zpět.

A rozhodl se to udělat po svém. Nikdo se ani tedy nemůže divit, proč mu dala sbohem. Nyní má po svém boku vysportovaného svalnatého krasavce Petra Plačka (37). Andrea tak už chtěla udělat definitivní tečku za tragickým vztahem, ale teď přiznala, že po zjištění Jiřího rakoviny rozvod přeloží. „Musí teď řešit důležitější věci,“ řekla Andrea.

Dává mu tak čas na uzdravení, nebo pomyslnou třetí šanci?

Nemůže unést drsné ponížení!

Jirka dokonce napsal přes mobil médiím děsivou zprávu: „Zabila mě moje žena!“ Pár hodin nato zase všechno odvolal, prý nic takového nenapsal, že to musel napsat někdo cizí. To vypovídá o jeho psychickém narušení. Aby toho nebylo málo, začal na Andreu házet obvinění, že za jeho zdravotní problémy může ona. Ta to popírá a tvrdí, že za všechno může jen jeho alkoholismus.

„Každou chvíli jsem doma objevila někde zašitou flašku. A skrývaný alkoholismus je úplně nejhorší. Kromě toho si vždycky někam odběhl a vrátil se za několik hodin a táhlo z něj víno,“ říká smutně Andrea. Dokonce přiznala i šokující informaci, že Jiří denně bere prášky. To s alkoholem není dobrá kombinace.

Klesl už na samé dno?

S pitím i ženami to dělá pořád dokola

Není to žádná novinka. Už v historii řešil Jiří bouřlivě své rozchody. Vždycky ve chvílích krize a samoty sáhl po alkoholu a zapíjel jím žal a smutek. Odborníci tvrdí, že pokud si někdo uvědomuje své vybočující chování a má chuť s tím něco udělat, alkoholu se nedotkne. V případě, že se ze svých chyb nedokáže poučit a alkohol s kombinací prášků nevyhodnocuje jako nebezpečné, je třeba zasáhnout.

Nyní Pomeje odmítá prášky a alkohol. Že by šel nakonec kvůli nemoci do sebe? Přitom ho už přátelé převezli do nemocnice, aby nastoupil na léčbu. Čeká ho náročné období, kdy mu dá chemoterapie ošklivě zabrat. Jak se s tím jeho organismus a oslabená imunita vypořádá? Není toho na něj už opravdu příliš?

Jeho stav je podle všeho velmi vážný a nikdo neví, jak všechno dopadne.

Proč kope do nemocného člověka?!

Teď se bohužel nemůže Jiří Pomeje ani bránit. Toho ovšem sprostě a bezohledně využil Josef Rychtář (60). Ten už v minulosti na herce útočil a snažil se ho shazovat. Vlastně by to šlo ještě pochopit, protože tito dva „kohouti“ se nikdy neměli moc v lásce. Ale proč se vdovec tak arogantně chová i ve chvíli, kdy jeho sok leží v nemocnici a bojuje o svůj život?

Neustále ho nazývá parazitem a vyděračem. Nesnaží se tak pouze házet špínu na druhé, aby se udělal „hezkým“? Zdrcený Pomeje tak místo klidu musí čelit útokům. Kdy tohle skončí? Dá mu Rychtář ještě někdy pokoj? Proč i po letech nenechá některé věci být a řeší je? Je snad natolik bezohledný, že z cizího neštěstí a tragického života druhého chce pro sebe získat co nejvíce?

Podle všeho Rychtáře nikdo neřeší a nevěnuje mu pozornost.

„Řešíme důležitější věci než pomluvy,“ sdělila Andrea stroze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama