Popletla mu zralá kráska zase hlavu?

Tuhle dvojku to k sobě svádí a stále to mezi nimi jiskří jako poprvé. Dokonce se proslýchá, že Diana přispěla k rozvodu svého hereckého kelegy. Herec a moderátor Jakub Prachař (37) je ze své kolegyně Diany Mórové (50) vždy paf.

A jejich sexuální dusno bylo středem zájmu už v době, kdy dělali porotce v soutěži Československo má talent. Při posledním setkání na udílení cen OTO Mórová zvolila opět odvážný outfi t s neuvěřitelným dekoltem, který Prachaře naprosto zhypnotizoval.

Také vás může zajímat ...

Nikomu navíc neuteklo, že se ho slovenská diva neustále mnohoznačně dotýkala. Známá dvojka tak opět podpořila drby o tom, že spolu před časem něco měli, a jak se zdá, stará vášeň nerezaví!

Po rozchodech s Agátou Prachařovou (35) a s modelkou Denisou Dvořákovou (29) je herec opět singl, a tak se rád nechá svádět. Proč by si teď měl odříkat vášnivý románek s krásnou Mórovou, jejíž prsa ho evidentně stále fascinují!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...