Porazila nemoc!

Její boj je konečně vyhraný a má šťastný konec. Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Anička Slováčková (25) je po čtyřech letech, kdy si poprvé v prsu nahmatala bulku, kompletně zdravá a po rakovině už není ani památky.

Na svých sociálních sítích sdílela slavnostní fotky, které porovnávají, jak se cítí a vypadá teď a jak vypadala na začátku celého toho hrozného kolotoče. Co má teď Anička v plánu? Chce znovu koncertovat a věnovat se zpěvu.

Také vás může zajímat ...

Ten nejtěžší boj už má úspěšně za sebou

Když byla nemocná, dost si stěžovala na to, že ji lidé už ani jako zpěvačku neberou. Proto by se chtěla zaměřit právě na tuhle část své kariéry. Pokud by ale přišla nabídka do seriálu či filmu, pravděpodobně by jí nepohrdla. Je konečně zase plná energie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama