Potají se oženili

Jeden z nejstabilnějších párů Lenka Vlasáková (48) s Janem Dolanským (42) skončil po takřka dvaceti letech před oltářem.

K tajné svatbě, kterou už asi ani nikdo nečekal, mělo dojít na zámku Křinec a to pouze v úzkém rodinném kruhu. „Vzali se v létě,“ potvrdila manažerka Lenky Vlasákové. Spekuluje se o tom, že se vzali především kvůli dětem, které na ně v tomto ohledu tlačili. „Veselku plánujeme, v mysli se na to chystáme.

Také vás může zajímat ...
Svou lásku potvrdili před oltářem po téměř dvaceti letech

Děti se nás na to taky ptají,“ prozradila před časem Vlasáková. Herečka se vdala už před lety za scénografa a dramatika Egona Tobiáše (49). Ze společného manželství vzešla dcera Sofie (23), která pozdější rozvod nebrala dobře.

Uvidíme tedy, jak dlouho ve svazku manželském vydrží s Dolanským. Jelikož už ale společně jsou devatenáct let, dá se očekávat, že svatba v jejich vztahu nic nezmění a budou společně stále šťastní a spokojení jako doposud.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...