Před prací dává přednost příteli?

Koncert k 70. narozeninam Hany Zagorove - Lucerna

Už je to nějaký čas, co se Hana Maciuchová (73) rozhodla, že se postupně stáhne z televizních obrazovek a před kariérou tak upřednostní osobní život. Sice to její mnozí fanouškové nesli velmi těžko, ale nakonec jsou rádi, že stále mohou herečku vidět alespoň v divadelních hrách.

Také vás může zajímat ...

„Nyní si práci vybírám podle své duše a tužeb,“ prozradila Maciuchová. Ta je už delší dobu spojována s mladším Karlem Valdaufem (71). Není tak divu, že se spekuluje o tom, že i on byl tím důvodem, proč pracovní povinnosti tak omezila, ač ji k tomu dohnaly samozřejmě především zdravotní lapálie, se kterými se v poslední době potýkala.

Dostatek volného času se jí ale určitě ve stále poměrně krátkém vztahu hodí, alespoň mají možnost se vídat pravidelně..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama