Překonají krizi?

Krásná zpěvačka Monika Absolonová (43) prozradila, že s cigaretami začala původně proto, aby shodila nějaké to kilo navíc. Pak však následovala dvě těhotenství, během kterých zpěvačka sice nekouřila, ale po skončení šestinedělí s tím zase začala.

Bohužel díky cigaretám nezhubla, jen si na nich vytvořila nebezpečnou závislost, které se nemůže zbavit. Mnohokrát se o to snažila a nápomocný jí v tom byl i její partner Tomáš Horna (39), kterému se údajně neřest jeho partnerky nelíbí.

Také vás může zajímat ...

Nemůže se zbavit závislosti

Sama Monika navíc přiznala, že už se nechce neustále vyskytovat u popelnic s cigaretou v ruce, protože s dnešními zákony se snad ani nikde jinde kouřit vůbec nedá. Absolonová se však vždy vrátila ke starým zvykům, a tím Tomáše prý nejednou velmi naštvala.Časem by se ale mohly jejich neshody ohledně cigaret víc a víc prohlubovat a na jejich partnerství by to mohlo mít špatný dopad.

Snad se to ale nestane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...