Přemohl sám sebe

Ačkoli by to do herce Rostislava Nováka (71) asi nikdo neřekl, má za sebou hodně složité životní období. Nebojí se ale o něm mluvit a inspirovat tak lidé ve svém okolí.

Hvězda seriálu Ulice je už šestnáct let abstinentem a říká, že se nikdy necítil lépe. „Nemusím abstinovat, ale sám chci. Je to z mé hlavy,“ říká Rostislav, který by byl rád, kdyby se o problémech s alkoholem víc mluvilo.

Také vás může zajímat ...
Alkoholu se nedotkl už více než šestnáct let

Sám už sice na nic, v čem je byť jen trocha špiritusu nemá chuť, ale moc dobře ví, že alkohol dostává lidi na úplné dno. „Neuměl jsem si představit, že je alkohol opravdu démon ďábel, ale on jím skutečně je,“.

Novák s tím, že i zná mnoho případů ze svého okolí, které nedopadly vůbec dobře. O všechno ve svém životě málem přišel i herec, a proto je s odstupem času moc rád, že si dokázal říct „dost“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...