Přijde o současného partnera?

Jako politá živou vodou působí v posledních týdnech Michaela Kuklová (51). Je zamilovaná až po uši do manažera Josefa Wittnera (39). Láska způsobila, že se sebevědomí herečky zvýšilo na maximum. Kromě opětovné touhy být středem pozornosti se navíc začíná i odhalovat a chlubit svou atraktivní postavou.

„Najednou přišel ON a já pocítila, že miluje mě, každou moji nedokonalost, každé mé kilo, každý můj tvar, pokročilý věk, i každou vrásku,“ tetelí se blahem. Podobně ovšem v minulosti básnila i o svých předchozích partnerech a nakonec vždy skončila se slzami v očích.

Také vás může zajímat ...

Přílišná závislost na mužích se jí vždy stala osudnou. A bohužel to vypadá, že její vztah s Josefem spěje k podobnému konci, přestože se Michaela před časem nechala slyšet, že už je poučená a bude k této lásce přistupovat jinak.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...