Přijde snad kvůli Ivě o místo?

Nejdříve to vypadalo, že si budou oporou, opak je ale pravda. LAĎKA NĚRGEŠOVÁ (44) a IVA KUBELKOVÁ (43) si moc do oka nepadly. Co se stalo?

Obě dámy moderují pořad Showtime na Primě. Půvabná Iva Kubelková (43) a tvář Primy Laďka Něrgešová (44) jsou opět spolu v jednom pořadu.

Také vás může zajímat ...

Už před několika lety se potkávaly v jeho starší verzi s názvem Top Star magazín a nyní došlo k velkému shledání. Ovšem zatímco jedna si mne ruce blahem, ta druhá je údajně vzteky bez sebe.

Velký návrat

Zhruba před měsícem měla Kubelková velkou premiéru. Vrátila se totiž zpět na moderátorskou pozici do pořadu o českých celebritách. I přesto, že to není její první moderátorská zkušenost, trému měla velkou. ,,Moc se těším, je to pro mě opět velká výzva.

Nervy sice pracují, ale ta radost z toho, že mohu dělat něco, co mě baví, převládá,” chlubila se. Sympatická modelka musela podstoupit spoustu školení a příprav, které jí daly mnohdy zabrat. Vše ale zatím perfektně zvládá.

Jak dlouho tam vydrží?

Říká se ale, že tuto nabídku přijala jen kvůli nedostatku financí. Je totiž koronavirová krize a většina našich umělců se ocitla bez práce. Výjimkou není ani nová tvář Primy. ,,Byla moc ráda, když nabídku dostala.

Myslím, že jí to teď dost pomohlo,” řekl jeden pracovník ze štábu slavného pořadu. Kdyby ovšem tušila, co ji v zákulisí čeká, možná by ani tuto práci nevzala. Nesnesou se? Sotva totiž nastoupila, už musela řešit několik problémů.

Jedním z nich je právě její kolegyně Laďka Něrgešová. Mezi ostatními členy štábu se totiž proslýchá, že se tyto dámy mají údajně nesnášet. Co si udělaly tak strašného? Je známo, že si ženy zkrátka závidějí vše, co je možné si závidět.

Důkazem je nejspíš i tato moderátorská dvojice. Laďka se prý bojí, že ji fanoušci už nebudou mít tak rádi. Není totiž tajemstvím, že Ivu mají všichni v oblibě a u diváků je přece jenom o chlup oblíbenější než ostřílená Něrgešová.

Je ale teď už jen na nich, jak se s tím poperou a zda začnou spolu normálně fungovat. Když byla Iva byla ještě tváří Top Star magazínu, měly se údajně dámy velmi rády. To, co si provedly, ani jedna ale neprozradila. Jestli tedy za tím stojí stále vzrůstajíc popularita Kubelkové, o tom můžeme jen spekulovat.

Odejde kvůli kolegyni?

Ovšem jejich nevraživost má být v současné době tak vypjatá, že každý prý čeká na den, kdy jedna z nich v televizi definitivně skončí.

Jejich ostatní kolegové se ale mají jenom modlit, aby to bylo co nejdříve, protože dusno na place by se údajně dalo doslova krájet. Snad se ale nakonec všechno po dobrém vyřeší a budou spolu opět schopné spolupracovat, tak, jako tomu bylo dřív..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama