Připraví prince o všechno?

Svatbou s britským princem Harrym (34) si americká herečka Meghan Markle (37) splnila sen každé malé holčičky. A teď se zdá, že toho také patřičně využívá! Harry je totiž do exotické krásky tak zamilovaný, že jí nedávno koupil dům za půl miliardu korun!

Také vás může zajímat ...

Luxusní sílo v kalifornském Malibu stojí přímo u pláže a má osm ložnic i koupelen, bazén s vířivkou, tenisové kurty, tělocvičnu a soukromé kino.

Je vidět, že Harry svou vyvolenou jaksepatří rozmazluje. Nezbývá než doufat, že si Meghan vzala Harryho z lásky, a ne jen kvůli pohádkovým darům. Ale člověk nikdy neví….

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...