pro peníze udělá cokoli?

S krizí, ve které všichni od března žijeme, se dostala spousta podnikatelů na samotné dno. Výjimkou není ani známý špičkový šéfkuchař ZDENĚK POHLREICH (63). Jak problém s nedostatkem peněz vyřešil?

Na tři měsíce mu uzavřeli restauraci Café Imperial a ze dne na den se ocitl v bezmoci, kdy nevěděl, jak a co bude. Zdeněk Pohlreich (63) přišel o hromadu peněz, které mu už nikdo nevrátí. Musel tedy udělat něco, co nikdo nečekal. Úspěšný šéfkuchař se začal zajímat o další profesní odvětví. Změní snad kariéru?

Také vás může zajímat ...

Snažil se pomáhat

I přesto, že mu restaurace nejspíš nevydělávala tolik, kolik by si představoval, pomáhal všude, kde se dalo. Vařil s několika přáteli, kteří se živí jako špičkoví šéfkuchaři. Jídlo poté rozváželi zdravotníkům, policistům a hasičům.

A zcela zdarma, vše na své vlastní náklady! Po nějakém čase mu finance zcela začaly docházet. Zachránila ho až televize. Když se situace trochu zlepšila, ozvala se mu produkce z Primy.

Zahrál si sám sebe

Pohlreich dostal nabídku zahrát si v seriálu Slunečná. A koho jiného než sám sebe. Vzhledem k tomu, v jaké finanční tísni se zrovna nacházel, mu asi nezbývalo nic jiného než nabídku přijmout. Přece jen se ve Slunečné netočí málo peněz. Stal se tedy hercem a očividně ho to hodně baví. Slunečná totiž není jediný pořad, kde se objevil.

Co všechno byl ještě schopný udělat pro peníze?

Učil se zpívat a tančit

Nedávno byl zapojen ještě do jednoho z primáckých pořadů. Tam se ale nevaří. Zdeněk se objevil ve Zlaté masce, kde tancoval a zpíval v kostýmu Krokodýla. To mu ale zřejmě moc nešlo.

Porota a diváci ho už nechtěli vidět, po prvním kole vypadl. Zdeněk ale určitě netruchlí, Prima se o něj v současné době hezky stará, takže o peníze snad nebude mít nouzi. Navíc restaurace už mu zřejmě opět vydělává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...