Problém s muži

Muži z ní mají obrovský strach. Kvůli čemu se jí bojí oslovit a v její blízkosti se jim tají dech a podlamují kolena? Hvězda nové oblíbeného seriálu z vesnického prostředí Slunečná Eva Burešová (26) byla dlouhé měsíce sama.

Krása a sláva jsou jí bohužel na škodu

Také vás může zajímat ...

Poté, co se rozešla s otcem svého milovaného dítka a její velkou láskou, žádný chlap o ni ani nezavadil. Sama herečka tvrdí, že je to především kvůli tomu, že se jí muži bojí oslovit, neboť mají dojem, že je namyšlená a arogantní.

Mají strach, že se jim vysměje, a tak raději jen pokukují a stydlivě se usmívají. Jenže obě tyto vlastní jsou Evině povaze cizí. Co jí ale vadí, jsou právě stydlivky. A tak zkrátka čekala, až někdo konečně sebere odvahu a přijde za ní.

Muži se jí bojí, jen jeden našel odvahu ji oslovit

Poštěstilo se a tak začala randit s o pár let mladším chlapcem Matyášem Adamcem (19). Nikdo si však nemyslí, že by takový vztah mohl vydržet, protože je Eva hlavně na starší muže, kteří přesně vědí, co chtějí.

Otec jejího dítěte to ale zřejmě nevěděl. Anebo se zalekl otcovských povinností. Eva zkrátka v mužích budí nejen pocit strachu, ale i strach ze závazku..

Eva Burešová a Matyáš Adamec
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...