Proč jeden před druhým neustále utíkají?

Manželé Taťána Kuchařová (32) a Ondřej Gregor Brzobohatý (37) sice už nějakou dobu mluví o tom, že jsou připraveni založit rodinu. Jenže realita jejich domova tomu tak úplně neodpovídá!

Také vás může zajímat ...

Podle vlastních slov jediné české Miss World Taťány Kuchařové (32) by se už touto dobou měli s manželem, hudebním skladatelem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (37) připravovat na příchod prvního společného miminka.

Jenže místo milostného tokání dvojice před sebou doslova utíká. „My to doma máme velké, takže se nemusíme vůbec potkat, když už si lezeme na nervy.

Ondra má svoje studio dole, já mám svoji pracovnu nahoře,“ popisuje Kuchařová to, jak u nich vypadá realita všedních dní právě teď, když je uvěznila pandemie koronaviru. S manželem se prý potkávají jen u jídla, které připraví Ondřej, kterého vaření údajně velmi baví.

Je tedy pravděpodobné, že volný čas, kterého teď mají opravdu požehnaně nevyužívají k tomu, aby se příjemně snažili o přírůstek do rodiny. To jen nahrává spekulacím o tom, že to mezi slavnými manželi není tak růžové, jak se ze všech sil snaží světu prezentovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama