Proč má místo bytu smetiště?

Už pár let obývá Aleš Háma (47) překrásný rodinný dům v pražských Petrovicích. Dům si zrekonstruovali s manželkou Gábinou (47) přesně dle svých představ. Jenže v posledních dnech jejich domov rozhodně nepřipomíná oázu klidu a pohody.

Aleš totiž ze svého domova dělá pomalu ale jistě skladiště! Je totiž vášnivým sběratelem čehokoli, co by se mohlo hodit, a úložné prostory v domě jsou už totálně přeplněné. A svou manželku tím samozřejmě přivádí k šílenství.

Také vás může zajímat ...

Jako bytová designérka má estetické cítění, a tak jí stojí vlasy hrůzou na hlavě, když vidí všechny ty šroubky, matičky, krabičky od čaje i kávy nebo obnošené oděvy, o kterých si její muž myslí, že se ještě budou hodit.

Ve skutečnosti už je nikdy nepoužije, protože když přijde na věc, stejně si vždy skočí vše koupit úplně nové. Snad až na kraťasy, které měl v Peru, a tak k nim má obzvlášť vřelý vztah. Sice mají díru na zadku, tu ale herec zdárně překrývá dlouhou košilí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama