Proč má panickou hrůzu ze vztahu?

Anička Slováčková (25) by se asi nejraději poslední roky jmenovala jinak. A mohou za to její rodiče Dagmar Patrasová (64) a Felix Slováček (77).

Jejich krachující manželství už mnoho let plní přední stránky bulvárních deníků a je to pořádný nářez. A tak se není co divit, že zatím Anička netouží ani po manželství, ani po dítěti. Manželství jejích rodičů by muselo odradit i drsnější nátury.

Také vás může zajímat ...

Opakované nevěry jejího otce, které její matka nejen ráda zveřejňovala, ale především přepíjela alkoholem, jsou chronicky známé. Není těžké si představit, v jaké atmosféře musela Anička s bratrem Felixem (36) vyrůstat. A to v člověku nechá hluboké stopy.

Ne nadarmo se říká, že děti vychováváme příkladem. Navíc vyrůstat s nálepkou dítěte známých rodičů je i za normálních okolností dost složité. Natož když si rodiče nemohou přijít na jméno.

Dagmar Patrasová (63) a Felix Slováček (77). Manželství rodičů ji odrazuje od vztahů.

Zákeřnost a nevěry viděla doma?

V roli sestřičky Radky v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde se chová poměrně zákeřně a je drzá na svoji nadřízenou, tak měla z čeho čerpat. Sama přiznala, že sice s autoritami má také problém, ale role Radky ji moc bavila, protože to byl konečně protiklad ke všem rolím, které hraje v muzikálech.

Přesto se v realitě Anička často potýká s tím, že si ji diváci pletou se seriálovou postavou a nadávají jí. „Nejmenuji se Radka a nejsem jako ona, ale diváci jsou televizí pobláznění,“ kroutí hlavou. Naproti tomu v divadle už má dokonce mateřskou roli.

Po mateřství a nějakém pevném závazku prý ale ve svém životě zatím nijak netouží. „Myslím, že jsem sama ještě dítě, a to by nemělo vychovávat děti!“

Svatba a dítě ne!

Také už má jasně vyhraněný názor na nevěru partnera. Prominula by ji jen jednou. Nesnáší, když lidé lžou. Kdyby partner přišel a řekl: Hele, jsem kretén, ulítnul jsem, odpověděla by OK. Ale chtěla by vědět, proč to bylo a s kým. Pak by se přes to snažila přenést a dát mu šanci.

Když by se nevěry dopustil znovu, byl by konec! To zná příliš dobře z domova a také ví, že vztah je tak poznamenán už navždy a nikdy už nebude možné jej napravit. A připravit svým dětem peklo, jaké zažila ona v dětství, by určitě nikdy nechtěla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama