Proč odmítla točit Slunečnou?

Do velmi nepříjemné situace dostala nedávno tvůrce seriálu Slunečná Eva Holubová (61), která hraje sympatickou asistentku Hanu.

Herečka se kvůli Covidu-19 přesunula i s dcerou Karolínou (26) na Sicílii, kde vlastní dům. Holubová totiž předtočila scény s Markem Lamborou (26) a jeho seriálovým otcem Marošem Kramárem (61), ovšem k natáčení dalších scén úspěšného seriálu už se neměla.

Také vás může zajímat ...

Dlouhé tři měsíce měla nechat tým tvůrců v naprosté nejistotě. Podle našich informací se Holubová obávala o své zdraví, protože situace v Česku nebyla na podzim ani trochu příznivá. Navíc jí zemřel na koronavirus blízký přítel, který byl stejně starý jako ona. Další z přátel v té době zase bojoval s virem v nemocnici.

Když jí proto zavolal štáb, že by bylo potřeba, aby se vrátila a natočila další scény, rázně to odmítla. „Eva je vystrašená. Vzkázala, že se bojí,“ prozradil v listopadu člověk z jejího blízkého okolí. Hereččin strach sice všichni naprosto chápali, přesto to pro ně byla obrovská čára přes rozpočet. „Je to problém, protože ji fakt potřebují na place,“ dodal.

Práce se Holubové pěkně nahromadila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama