Proč se mu náhle udělalo nevolno?

Copak se skrývá za nedávnou absencí moderátora Martina Pouvy na obrazovce? Podal nejasnou zprávu o psychických problémech, o smrti, jež prý přešlapuje kolem.

Po poněkud trapné události, kdy vedení Novy sundalo jeho kolegu Petra Suchoně (36), to byl už druhý padlý. Zatímco ale Suchoně potrestali za nezvládnutý rozhovor se šéfem lékařské komory, o příčině Pouvova selhání lze dále spekulovat.

Také vás může zajímat ...

Obchází tu smrt!

Parťák Kristiny Kloubkové (43), absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu UK a bývalý tenisový trenér, přišel na Novu v roce 2005 s pořadem o formuli 1. Postoupil do Sportovních novin jako komentátor a později ho, zřejmě s přihlédnutím k jeho obličeji, posadili vedle krásné bývalé tanečnice do hlavních zpráv.

A tady se nedávno sesypal. „Hodně mě zasáhlo, že najednou začali umírat lidi v mém okolí,“vylíčil své pocity otec dvou synů, Daniela (28) a Robina (24). „Kamarád si šel zakouřit na balkon a už se nevrátil,“ řekl. Moderátor byl unavený a depresivní a přestávka mu prý udělala moc dobře.

Je za tím žena?

Delší dobu si nebylo těžké všimnout, že Pouva je vedle vitální Kloubkové viditelně vyhaslý. Je za tím jen krize středního věku, která u leckterého muže vede k fatálnímu poklesu chuti do života? Nemá Pouva náhodou deprese podmíněné nespokojeností v práci, jež přece jen chlapovi, notabene zapřísáhlému sportovci, tak úplně nemusí sedět?

Lékař u něj odhalil vyčerpání organismu a lehké psychické problémy. Kloubková to vzala za něj a zvládla to. Pouva si odpočinul, přítelkyně Petra Friedlová (35) mu zabarvila vlasové odrosty a jede se dál. Tedy pokud nějaká přítelkyně stále je. Opak by byl pouze logickým vyřešením celé téhle záhady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama